Poniedziałek, 13 lutego 2017
Włodzimierz Albin w 'Rzeczpospolitej'
W "Rzeczpospolitej" 8 lutego zamieszczono wywiad, jaki przeprowadziła Magdalena Lemańska z Włodzimierzem Albinem, prezesem Polskiej Izby Książki, a także prezesem wydawnictwa Wolters Kluwer S.A. Jako najważniejszy fragment wypowiedzi Włodzimierza Albina redakcja zaakcentowała słowa: "wydawcy chcą dla czytelników ulgi podatkowej za kupowane przez nich książki. Moim zdaniem dałoby ludziom impuls do odwiedzania księgarni". Ulga podatkowa miałaby wynosić 200 lub 300 zł rocznie za "papierowe książki kupowane w księgarniach tradycyjnych".  Włodzimierz Albin ocenia, że w zeszłym roku "całościowo utrzymane zostanie status quo" w stosunku do poprzedniego roku pod względem wyników branży wydawniczej, a także określa, że sprzedaż e-booków ma w Polsce ciągle nie więcej niż 2-3 proc. udziału w całości sprzedaży książek. Zwraca przy tym uwagę …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 457 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się