Wtorek, 18 marca 2014
V Warszawskie Targi Książki coraz bliżej!
Piąta edycja Warszawskich Targów Książki odbędzie się w dniach 22-25 maja br. na Stadionie Narodowym. „Po ubiegłorocznym sukcesie z udziałem ponad 60-tys. publiczności, tegoroczne targi przyciągać będą jeszcze bogatszą ofertą wystawienniczą i programową. Równolegle z WTK odbywać się będą po raz drugi Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA. Powierzchnia wystawiennicza głównego poziomu targowego – na Promenadzie i w foyer Promenady jest już całkowicie sprzedana” - informuje organizator wykonawczy WTK, firma Murator EXPO. Rekordowa liczba wystawców na WTK 2014Organizatorzy spodziewają się ponad 600 wystawców z Polski i 20 innych krajów. Swój udział w targach potwierdzili już wydawcy z Albanii, Australii, Belgii (Przedstawicielstwo Wspólnoty Francuskiej i Regionu Walonii), Bułgarii, Chin, Czech, Francji (BIEF), Hiszpanii, Indii, Kosowa, Niemiec (Frankfurckie Targi Książki i grono kilkudziesięciu wydawców niemieckich), Kataru (Biblioteka Narodowa), Rosji (Generalna Dyrekcja Międzynarodowych Targów w Moskwie wraz z wydawcami rosyjskimi), Rumunii, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Węgier oraz Wielkiej Brytanii. Premierową obecność zapowiedziała również Turcja, świętująca w tym roku z Polską, 600-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych i Meksyk, akcentujący setną rocznicą urodzin laureata Nagrody Nobla - Octavio Paz’a.Do grona tegorocznych wystawców dołączyły nowe wydawnictwa i firmy z Polski: Aga-wa, Akurat, ALBI Polska, Alegoria, Ateneum, Axis Mundi, blinfo.pl, Czuły Barbarzyńca, Dictum, E.P. Publishing, Instytut Pamięci Narodowej - Oddział Lublin, K.E.W im. J. Jeziorańskiego, Mikrohistoria, Multico, Oficyna …
Wyświetlono 25% materiału - 209 słów. Całość materiału zawiera 837 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się