Piątek, 23 września 2022
Zaproszenie na dwa spotkania autorskie

Wydawnictwo Rosikon Press i Saxum zapraszają na spotkanie z Joseángelem Domínguez, autorem książki „Wrota Biblii”, które odbędzie się w sobotę 1 października o godz. 11 w sali kinowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Następnie, w godzinach 13-14, autor będzie podpisywał książkę na stoisku wydawnictwa Rosikon Press podczas Targów Wydawców Katolickich.

Jak informuje wydawca, „Wrota Biblii” zawierają trzy rodzaje materiałów wizualnych, pomocnych dla lepszego zrozumienia Biblii:

– Chronologię historii zbawienia od Abrahama do czasów obecnych.

– Mapy najistotniejszych wydarzeń z historii ludu Bożego aż do pierwszej ekspansji Kościoła.

– Grafiki objaśniające każdą z ksiąg tworzących Stary i Nowy Testament według kanonu katolickiego.

Joseángel Domínguez urodził się w Sewilli w 1984 roku, uzyskał doktorat z teologii biblijnej na Papieskim Uniwersytecie Świętego Krzyża w Rzymie w 2019 roku. Wcześniej studiował Business Administration na Uniwersytecie w Sewilli i jako dyrektor wykonawczy Instytutu Polis (Jerozolima) współpracował przy tworzeniu Saxum Visitor Center. Obecnie jest współzałożycielem i dyrektorem wykonawczym Fundacji Cretio oraz członkiem zarządu i dyrektorem ds. szkoleń w Shelton Academy (Miami).

Wydawnictwo Rosikon Press zaprasza także – wspólnie ze Zgromadzeniem Księży Misjonarzy Saletynów – na drugie spotkanie w trakcie Targów Wydawców Katolickich. Będzie to spotkanie z Grzegorzem Górnym i Januszem Rosikonem, autorami książki „La Salette. Objawienie Matki Bożej”, które odbędzie się w niedzielę 2 października o godz. 13. w Sali Koncertowej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Organizatorzy spotkania proszą o potwierdzenie obecności do 26 września na adres promocja@rosikonpress.com.

 

Podaj dalej
Autor: (fran)