Poniedziałek, 29 sierpnia 2011
„Zamęt” w czasach i życiu Mickiewicza
Agencja Wydawnicza a linea z Wrocławia zaprasza na premierową prezentację książki Piotra S. Załuskiego „Zamęt. Opowieść o czasach i życiu Mickiewicza”. W spotkaniu, które odbędzie się w sobotę 17 września w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 56 (początek o godz. 18.), wezmą udział: Andrzej Makowiecki oraz trio: Katarzyna Łazorko (wiolonczela), Renata Mieszkiełło (fortepian) i Rafał Jędrzejewski (flet). Książka jest – jak informuje wydawca – bardzo obszerną, bo liczącą 956 stron, i szczególną biografią Wieszcza, odległą od zobiektywizowanej …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 324 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się