Piątek, 26 sierpnia 2011
Rozmowa z Beatą Stasińską, prezesem wydawnictwa W.A.B.
Na wczorajszej konferencji prasowej spółki NFI Empik Media & Fashion S.A., która jest właścicielem sieci Empik, poinformowano, że zostałaś prezesem zarządu wydawnictwa W.A.B. Kiedy to się stało i kto jeszcze wchodzi w skład zarządu?Zostałam prezesem zarządu W.A.B. w środę 24 sierpnia po podpisaniu umowy o zakupie przez NFI Empik Media & Fashion S.A. większościowego udziału w wydawnictwie. Oprócz mnie do zarządu wszedł Piotr Prüffer. W ten sposób po ponad 10 miesiącach wróciłam do W.A.B., skąd zostałam zmuszona odejść 11 października ubiegłego roku. Z informacji, jakie podano na konferencji wynika, że nowy udziałowiec objął 87,5 proc. udziałów w W.A.B. Kto pozostał właścicielem pozostałych 12,5 proc. udziałów?To są moje udziały. Obaj moi byli wspólnicy zostali spłaceni. Adam Widmański sprzedał swoje 50 proc. udziałów w …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 490 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się