Czwartek, 20 października 2011
Impreza ma odbyć się w dniach 9-11 grudnia
Zbliża się termin nadsyłania zgłoszeń udziału w I Salonie Ciekawej Książki, który odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2011 roku w Łodzi. Ideą Salonu jest promowanie czytelnictwa poprzez przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty wydawnictw, jak również firm oraz instytucji działających w branży kulturalnej. "Pragniemy, aby każdy zwiedzający znalazł dla siebie coś ciekawego. W tym celu  tworzymy jak najciekawszy program imprez towarzyszących, który wciąż się powiększa. Podczas Salonu odbędzie się m.in. spotkanie z najpopularniejszym polskim autorem fantasy - Andrzejem Sapkowskim, blok spotkań organizowanych przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną, warsztaty dla dzieci organizowane przez Fundację ABC – Cała Polska czyta dzieciom: literackie, plastyczne oraz warsztaty książki artystycznej. Zaprezentujemy osiągnięcia studentów łódzkich szkół artystycznych, które kształcą grafików specjalizujących się w grafice wydawniczej. Studenci pokażą swoje prace, możliwości i kierunki rozwoju sztuki projektowej. Dla wydawców będzie to doskonała okazja, aby nawiązać bezpośredni kontakt z młodymi …
Wyświetlono 25% materiału - 142 słów. Całość materiału zawiera 569 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się