środa, 29 listopada 2023
Użytkownik będzie mógł wybrać lektora dla słuchanej książki
Storytel we współpracy z firmą ElevenLabs, specjalizującą się w pracach nad głosami tworzonymi za pomocą sztucznej inteligencji, uruchamia nową funkcję VoiceSwitcher, która pozwala użytkownikom wybrać do danej książki lektora lub lektorkę wedle własnych preferencji. "To rewolucyjny krok w stronę personalizacji doświadczenia słuchania audiobooków" - wskazuje platforma z audiobookami. Wedle wyników ankiety przeprowadzonej przez Storytel wśród swoich użytkowników, aż 66 proc. respondentów i respondentek w wyborze kolejnego audiobooka kierowało się częściowo lub wyłącznie kwestią tego, kto go czyta. - W Storytel doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi użytkownicy i użytkowniczki żywią do ulubionych lektorów i lektorek bardzo gorące uczucia. Chcemy te związki pielęgnować i dostarczać słuchaczom i słuchaczkom jak najlepsze treści. Nowoczesna technologia umożliwia nam natomiast oferowanie czegoś więcej - wyboru. Wyboru rozumianego z jednej …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 497 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się