Czwartek, 19 kwietnia 2012
19 prelegentów z 11 krajów w Bibliotece Narodowej
Zapowiadana od kilku miesięcy międzynarodowa konferencja zatytułowana "Od Ala ma kota' do e-matury. Uczenie dobrze zaprojektowane" design w procesie edukacji" zakończyła się pełnym sukcesem. W środę 18 kwietnia w Bibliotece Narodowej w Warszawie, która jest jednym z partnerów tego projektu, przy szczelnie wypełnionym największym audytorium im. Stefana Dembego liczącym 264 miejsc, zaprezentowano bogaty program wystąpień i prezentacji. Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia poświęconemu projektowaniu graficznemu materiałów edukacyjnych były międzynarodowe instytucje kultury zrzeszone w EUNIC Warszawa (European Union National Institutes for Culture), a także Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Narodowy Instytut Audiowizualny oraz Biblioteka Analiz. Otwierając konferencję Ewa Potrzebnicka, zastępca dyrektora Biblioteki Narodowej, podkreśliła, że w narodowej książnicy zgromadzono 9 mln książek, a w tym wiele książek dla dzieci i dlatego jest to najlepsze miejsce dla dyskutowania o ich formie i wzornictwie. Ulla Krauss-Nussbaumer, przewodnicząca EUNIC w Warszawie, zapowiedziała udział 19 mówców z 11 krajów i podziękowała wszystkim partnerom, instytucjom …
Wyświetlono 25% materiału - 148 słów. Całość materiału zawiera 593 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się