środa, 11 października 2017
Instytut Książki zaprasza moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki na dedykowane im szkolenie, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2017 r. w Warszawie. Szkolenie połączone będzie ze zlotem koordynatorów DKK. Szczegółowy plan szkolenia jest do pobrania tutaj. Miejsce szkolenia Centrum Konferencyjne NIMBUS Aleje Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa Rekrutacja 1. Rekrutacja na szkolenie trwa od 9 do 16 października 2017 r. 2. Liczba miejsc jest ograniczona do 125 osób, każdy region dysponuje konkretną liczbą miejsc proporcjonalną do liczby klubów działających na jego terenie. Podział miejsc do pobrania tutaj. 3. Udział w rekrutacji mogą brać wyłącznie osoby, które pełnią funkcję moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki funkcjonujących we współpracy z bibliotekami wojewódzkimi w ramach programu dotacyjnego Instytutu Książki. 4. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową na adres dkk@instytutksiazki.pl(w tytule maila należy wpisać „Szkolenie dla moderatorów”). W treści wiadomości mailowej należy podać: - imię i nazwisko, - pełną nazwę biblioteki bądź innej instytucji, przy …
Wyświetlono 25% materiału - 146 słów. Całość materiału zawiera 584 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się