Wtorek, 25 września 2007
Już ponad 30 tys. książek zmieniło właściciela za pośrednictwem Podaj.net
Serwis internetowy Podaj.net, umożliwiający użytkownikom wymianę książek w sieci, powstał niespełna półtora roku temu. Od tego czasu już ponad 30 tys. książek zmieniło właściciela za jego pośrednictwem, a do bazy serwisu trafiło blisko 80 tys. tytułów, poinformował Jakub Milewski, pomysłodawca Podaj.net. „Siłą serwisu jest m.in. fakt, że można w nim znaleźć niedostępne w księgarniach tytuły. Wielu użytkowników to osoby, które regularnie kupują nowości, ale przychodzą do nas, bo w prosty sposób mogą znaleźć rzadko spotykane książki, np. o wyczerpanych nakładach. …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 320 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się