Piątek, 22 maja 2020
Bezpłatny webinar już dziś

Biblioteka Analiz i Kancelaria Patrimonium zapraszają na bezpłatny webinar “Umowy prawa autorskiego w obrocie zagranicznym”, który poprowadzi Joanna Hetman-Krajewska.

Celem szkolenia jest przekazanie wybranych zagadnień dotyczących obrotu prawami autorskimi z podmiotami zagranicznymi – wydawcami, agentami literackimi, autorami, producentami etc. Uzyskana wiedza uwrażliwi słuchaczy na najczęstsze błędy popełniane przy zawieraniu umów prawa autorskiego w obrocie zagranicznym. Celem webinaru jest wskazanie jak chronić interesy polskiego wydawcy, nie godząc jednocześnie w interesy drugiej strony umowy.

Webinar odbędzie się 22 maja w godz. 13.30 – 14.30 w ramach wydarzenia BookTarg / Konferencja.

>>Zapisz się już teraz: https://event.webinarjam.com/register/9/m2wvzig

Wystarczy wejść na link, wpisać swoje imię oraz adres e-mail, i gotowe! Rejestracja na wydarzenia nie jest obowiązkowa, ale z pewnością ułatwi udział w konferencji, pozwoli na aktywny udział w wydarzeniach w postaci komentowania i zadawania pytań oraz da możliwość ustawienia przypomnienia o danym wydarzeniu.

Wydarzenia będzie można oglądać również na profilu FB BookTarg (w wydarzeniu BookTarg / Konferencja > https://facebook.com/events/s/booktarg-konferencja/607432153450673/?ti=icl).

Podaj dalej