Czwartek, 18 kwietnia 2024

„W drogę, Trzykrotki!” to druga powieść Katarzyny Kieleckiej o trzech przyjaciółkach, które mimo sześćdziesiątki na karku nie tracą wigoru i wciąż mają duży apetyt na życie. Autorka przenosi czytelników w piękne zakątki Europy, serwuje sporą dawkę humoru doprawioną dreszczykiem emocji i pokazuje, że najcenniejsze w życiu są miłość i przyjaźń. Książka ukaże się 17 czerwca nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. 

 Trzykrotki, czyli Kamilla, Aleksandra i Katarzyna, cieszą się na kolejne wspólne wakacje. Ich plany krzyżują rodzinne komplikacje oraz scheda po średniowiecznej królowej Elżbiecie Bośniaczce ukryta w murach chorwackiego zamku nieopodal Zadaru. Przyjaciółki po licznych perypetiach wyruszają wreszcie w drogę szlakiem najpiękniejszych jaskiń Europy w towarzystwie humorzastej kobiety i małego, rezolutnego chłopca. Jednak nad ich głowami wisi fatum, które sprawia, że wyprawa staje się pełną niespodzianek przygodą…

Edycja książki z dużym, wygodnym drukiem do czytania.

Katarzyna Kielecka z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Pracuje  w banku. Debiutowała powieścią „Sedno życia” (2019), którego kontynuacja – „Piętno dzieciństwa” ukazała się w 2020 r.  Rok później premierę miały „Pod tym samym niebem” oraz książka dla dzieci „Gieśki. Księga przygód”. W 2020 r. ukazały się kolejne powieści jej autorstwa: „Cytrusowy gaj” i ”Na tej samej ziemi”, w 2021 r. dwutomowa powieść „Ślady” i „Zapach cytrusów”,  w 2022 r.: „Gra w zielone” i „Znajda”, a w 2023 r. – „Trzykrotki”.

Katarzyna Kielecka i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania książki „W drogę, Trzykrotki!”.

Powieść będzie miała premierę w księgarniach stacjonarnych i internetowych 17 czerwca 2024 r.  

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Szara Godzina