Wtorek, 10 grudnia 2002
Promocje Dobrych Książek po raz 11.
XI Wrocławskie Promocje Dobrych Książek zakończyły się w niedzielę, 8 grudnia br. Teraz można już ujawnić, że organizatorzy Promocji przeżywali trudne chwile, kiedy okazało się, iż w terminie grudniowym mają odbyć się w Warszawie Krajowe Targi Książki, niejako „zaległe”, bo przeniesione z września. Barbara Rymaszewska, komisarz Promocji mówiła, że na mocy niepisanego, wewnątrzśrodowiskowego porozumienia termin grudniowy wydawał się być zarezerwowany dla imprezy wrocławskiej, by wydawcy nie byli stawiani przed wyborem: tu czy tu. Targi warszawskie odbywają się co prawda tydzień później, ale koszty i czas pracy ludzi mają znaczenie zasadnicze. Okazało się jednak, że wydawcy nie zrezygnowali z udziału we wrocławskich Promocjach, które zgromadziły rekordową jak dotąd liczbę 57 wystawców. Udział zwiedzających na pewno nie był mniejszy niż w latach poprzednich. Promocje, zorganizowane przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu (współudział BWA Wrocław – Galerie Sztuki Współczesnej i Wydawnictwo Dolnośląskie), zaczęły się w czwartek, 5 grudnia, w Galerii Awandgarda od ogłoszenia wyników Konkursu na Najlepsza Książkę Roku o „Pióro Fredry”. Konkurs ten …
Wyświetlono 25% materiału - 162 słów. Całość materiału zawiera 651 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się