Czwartek, 12 marca 2020

Przygotowania do 11. Warszawskich Targów Książki trwają,  pracujemy nad organizacją tego wydarzenia zgodnie z zakładanym harmonogramem.

Jesteśmy świadomi aktualnych decyzji rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Sytuacja rozwija się niezwykle dynamicznie, a do Warszawskich Targów Książki pozostało 70 dni.

WTK to największe i wyjątkowe wydarzenie dla czytelników i całej branży w Polsce. Podchodzimy do jego organizacji niezwykle poważnie i jesteśmy przekonani, że Państwo również. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, pracowników oraz partnerów jest dla nas najważniejsze, dlatego też stale obserwujemy sytuację oraz jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi służbami i instytucjami.

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej i wyjątkowej sytuacji, nie podejmujmy więc pochopnych decyzji i zachowajmy spokój. Rozumiemy niepewność i obawy, ale ważne jest też wzajemne wsparcie. Przygotowaliśmy procedury postępowania, które będziemy wdrażać w zależności od rozwoju wydarzeń. O wszystkich decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Podaj dalej