Wtorek, 3 marca 2020
Książka Ewy i Pawła Pawlaków w Wyprawce Wrocławskiej
Od 1 stycznia 2019 roku każdy nowonarodzony Wrocławianin i Wrocławianka otrzymuje od miasta zestaw prezentów. W marcu tego roku skład Wyprawki został powiększony o unikatową publikację „Wrocławski abecadlik”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Warstwy. Wyprawkę rodzice lub opiekunowie prawni otrzymują podczas odbioru odpisu aktu urodzenia dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego lub we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Od samego początku projektu kluczowymi elementami Wyprawki były książka dla najmłodszych i karta biblioteczna – nikogo dziś nie trzeba przekonywać, jak ogromne znaczenie dla rozwoju dziecka ma głośne czytanie od pierwszych miesięcy życia. Pozwala budować relację z rodzicami, wspiera rozwój, przyczynia się w zasadniczy sposób do budowania zasobu słów i niezliczonej ilości innych kompetencji. A rozdawanie książek nowonarodzonym dzieciom w wielu krajach praktykowane jest jako zachęta, także dla rodziców nieczytających, by głośne czytanie na stałe wprowadzić do codziennych rodzinnych rytuałów. Wrocław jednak postanowił pójść o krok dalej. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu i Wrocławski Dom Literatury przygotowały zupełnie nową, dedykowaną najmłodszym Wrocławiankom i Wrocławianom publikację, która w styczniu tego roku …
Wyświetlono 25% materiału - 170 słów. Całość materiału zawiera 682 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się