Poniedziałek, 21 listopada 2016
Konferencja prasowa
Organizatorzy XXV Targów Książki Historycznej, które odbędą się w dniach 24-27 listopada w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum zapraszają na przedtargową konferencję prasową. Spotkanie odbędzie się już jutro (22 listopada) o godz. 12 w Sali Kinowej Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum. W jego trakcie m.in. ogłoszone zostaną nominacje do Nagrody Klio 2016. Natomiast oficjalne wyniki poznamy podczas otwarcia 25. Targów Książki Historycznej  - 24 listopada (czwartek), o godz. 12 (Sala Wielka, Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum). Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski: wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się