środa, 24 maja 2023
Akcja wydawnictwa Insignis

Wydawnictwo Insignis Media przekaże 300 egzemplarzy „Pozytywnego poradnika o zdrowiu psychicznym: Miej lepszy dzień” 150 bibliotekom szkolnym i pedagogicznym, które zgłoszą się jako pierwsze.

Nakładem Wydawnictwa Insignis ukazała się właśnie książka Doktora Alexa George’a „Miej lepszy dzień” – poradnik dla dzieci i młodzieży przedstawiający w przystępny sposób, jak nauczyć się dbać o swoje zdrowie psychiczne. Autor systematycznie zarysowuje najczęściej występujące problemy, które mogą mieć negatywny wpływ na psychikę młodych ludzi, a następnie przedstawia różnorodne metody pomocne w ich rozwiązywaniu.

Wydawnictwo Insignis Media przekaże po dwa egzemplarze książki „Miej lepszy dzień” wraz z plakatem promującym ideę dbania o zdrowie psychiczne pierwszym 150 bibliotekom, które prześlą zgłoszenie zawierające dane placówki na adres mailowy kontakt@insignis.pl.

Pierwsze rozdziały książki „Miej lepszy dzień” można przeczytać online:
https://bit.ly/czytaj-lepszy-dzien

REGULAMIN AKCJI

  1. Organizatorem akcji „MIEJ LEPSZY DZIEŃ” jest Wydawnictwo Insignis Media S.C. z siedzibą w Krakowie.
  2. Akcja jest przeznaczona dla bibliotek szkolnych w szkołach podstawowych oraz dla bibliotek pedagogicznych.
  3. Pakiet złożony z dwóch egzemplarzy książki Doktora Alexa George’a wraz z plakatem otrzyma 150 bibliotek, które jako pierwsze prześlą poprawne zgłoszenie.
  4. Zgłoszenia zawierającego dane placówki należy przesłać na adres mailowy organizatora: kontakt@insignis.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać: „Biblioteki: LEPSZY DZIEŃ”)
  5. O kolejności zgłoszeń będzie decydował czas zapisu wiadomości e-mail na serwerze Wydawnictwa Insignis.

 

 

Podaj dalej
Autor: ET