środa, 24 maja 2023

Minione Targi Książki i Mediów Vivelo dostarczyły czytelnikom i wystawcom wielu wrażeń. Dla grupy Zaczytani to targowa sobota okazała się być dniem, którego nie zapomną do końca życia.

Tak relacjonuje wydarzenie wydawca:

Spotkania z Adrianem Bednarkiem zawsze wiążą się z wielkimi emocjami, pozytywną energią, masą książek, rozmów, a także z kolejką czytelników i czytelniczek zafascynowanych jego mrożącą krew w żyłach prozą. Tym razem nie było inaczej! Pierwsze osoby, które chciały spotkać się z autorem, pojawiły się już pół godziny przed planowanym spotkaniem.

Wśród oczekujących pojawili się Daria i Karol. Ona – wielka fanka twórczości Adriana Bednarka, bookstagramerka zakochana w książkach. On – gotowy na wszystko, z romantycznym zamiarem i pierścionkiem zaręczynowym w kieszeni!

Po chwili rozmowy, Daria i Karol postanowili zrobić sobie zdjęcie z autorem w zaczytanej ramce. Jednak zanim Adrian Bednarek zdążył się ustawić… Stało się coś magicznego! Karol uklęknął, wyciągnął pierścionek i sprawił, że wszyscy wokół zaniemówili! Na szczęście wszyscy… oprócz Darii! Emocje sięgnęły zenitu, a ona powiedziała TAK!

Warszawskie Targi Książki i Mediów VIVELO zasłynęły w tym roku z miłości… nie tylko do książek. Narzeczonym gratulujemy, życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia w pisaniu swojej dalszej miłosnej historii!