Wtorek, 10 grudnia 2002
Wydawnictwo Naukowe UAM powstało w 1962 roku na bazie działającej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w latach 1955-58 komórki wydawniczej Zeszytów Naukowych. Obecnie jego dyrektorem jest Iwona Wegner-Maruszewska. Dorobek wydawniczy WN UAM to ok. trzy tysiące tytułów. Stanowią je głównie monografie naukowe (w 40 seriach tematycznych), podręczniki, skrypty, słowniki i czasopisma naukowe, częściowo obcojęzyczne. W roku ubiegłym ukazało się 14 czasopism, 38 monografii naukowych, 30 podręczników i skryptów oraz 6 publikacji innego rodzaju. Za swoje osiągnięcia oficyna była wyróżniana nagrodami m.in. na Targach Książki Akademickiej Atena, na Wrocławskich Targach Książki Naukowej oraz na Targach Książki Historycznej. Od 1997 roku Wydawnictwo Naukowe UAM samo organizuje coroczne Poznańskie Dni Książki Naukowej. Oficyna zatrudnia obecnie 22 osoby, w tym: …
Wyświetlono 25% materiału - 115 słów. Całość materiału zawiera 462 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się