Poniedziałek, 16 września 2019
Aktywne Stowarzyszenie
Zarząd Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich poinformował o wydarzeniach, jakie mogą zainteresować tłumaczy, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Tłumacza. STP jest partnerem niektórych z nich albo też otrzymał zaproszenie od organizatorów, którym pragnie się podzielić. - Międzynarodowe Sympozjum Tłumaczy Twórczości S. Witkacego, Zakopane (12-14 września). W sympozjum odbywającym się pod patronatem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich oraz Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury wzięli udział tłumacze dramatów  Witkacego m. in. ze Słowacji, Ukrainy, Estonii, Litwy, Chorwacji, Słowenii, Białorusi i Macedonii. Organizatorem był Teatr Witkacego w Zakopanem, a program obejmował sesje otwarte, spektakle, projekcje i zwiedzanie Galerii W. Hasiora. Wydarzenie dofinansowane z Funduszu Promocji Kultury …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 397 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się