Poniedziałek, 22 maja 2017
Nagroda Kapuścińskiego dla Rany Dasgupty
Rana Dasgupta brytyjski pisarz i eseista został laureatem 8. Edycji Literackiej im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki – za książkę „Delhi. Stolica ze złota i snu” w tłumaczeniu Barbary Kopeć-Umiastowskiej (Czarne). - Dziękuję za przyznanie nagrody o dalekim kraju, dziękuje też wydawnictwu Czarne za opiekę jaką mnie otoczyło – powiedział zwycięzca konkursu. Doceniam również pracę tłumaczy – dodał. Do finału nagrody były jeszcze nominowane cztery reportaże: Martina Caparrosa z Argentyny „Głód” w tłumaczeniu Marty Szafrańskiej-Brandt (Wydawnictwo …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 307 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się