Poniedziałek, 1 marca 2004
27 lutego do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd trafił prospekt emisyjny Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to przed wakacjami możliwy jest giełdowy debiut. Zgodnie z intencją ministra skarbu część akcji ma być zaoferowanych w formie zaproszenia do rokowań, które powinno zostać opublikowane już w tym tygodniu. Skarb państwa chciałby sprzedać do 60 proc. akcji funduszom emerytalnym. Tego typu fundusze kupują po 10 proc. akcji spółek giełdowych (wprowadzenie do obrotu publicznego jest koniecznym warunkiem zawieszającym transakcję), czyli w grę wchodzi 6 funduszy. Jeśli MSP uzyskałoby dobrą cenę za pakiet większościowy, to jego sprzedaż prawdopodobnie także wchodzi w grę. Zaproszenie do rokowań nie będzie skierowane wyłącznie do OFE, choć właśnie z funduszami wcześniej prowadzono rozmowy w sprawie sprzedaży …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 484 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się