środa, 7 czerwca 2023
Od kilkunastu dni nie działa strona Merlin.pl - jednego z dłużej działających na polskim rynku sklepów internetowych. Aktywność e-sklepu w mediach społecznościowych zakończyła się wpisem z 11 grudnia 2022 roku. Za to aktywni są sfrustrowani klienci, których zamówienia nie zostały zrealizowane, nie otrzymali też zwrotu pieniędzy. "Zamówienie złożone, kasa pobrana, a wysyłki i kontaktu ze sklepem - brak" - to jedna z wielu powtarzających się opinii na Ceneo. 6 czerwca zarząd Merlin Group S.A. poinformował, że Tomasz Bieńczak zrezygnował z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Emitenta „ze skutkiem natychmiastowym. Przyczyny rezygnacji nie zostały podane". Na początku czerwca zaprezentowano wreszcie raport roczny za 2021 rok. Jak z niego wynika, w 2021 roku spółka zanotowała ponad …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 458 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się