Czwartek, 16 marca 2023
Wydawnictwo Otwarte stworzyło nowy, w całości poświęcony książkom historycznym imprint, który startuje już 22 marca. Jak informuje wydawca, w HI:STORY czytelnicy znajdą zarówno książki popularnonaukowe, prace uznanych historyków, jak i najbardziej wciągające powieści historyczne. Wszystkie pozycje mają się wyróżniać na rynku przystępnym językiem i atrakcyjnymi tematami.   Jak mówi Szymon Langowski, pomysłodawca i szef imprintu HI:STORY: „Każdego dnia historia dzieje się na naszych oczach. Każde wczoraj to już historia, każde dziś jutro się nią stanie. To historia pozwala lepiej zrozumieć współczesny świat i nadaje kontekst bieżącym wydarzeniom. To dzięki niej możemy spojrzeć na naszych przodków, a …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 387 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się