Poniedziałek, 28 maja 2001
Informacja dotycząca zakupu Kwadro W związku z szeregiem pytań i powstałymi wątpliwościami podczas spotkania przedstawicieli Grupy Matras z Wydawcami w dniu 25 kwietnia 2001 r informujemy, że: 1. "Holding Centrum" Sp. z o.o. zmieni nazwę na "Grupa Matras" Sp. z o.o. (zmiana nazwy nastąpi po zarejestrowaniu przez sąd uchwały Zgromadzenia Wspólników z dnia 16 lutego 2001 r). 2. DPW Kwadro nie będzie w przyszłości prowadzić działalności handlowej, 11 kwietnia br. został złożony wniosek o otwarcie postępowania układowego DPW Kwadro zakładający zaspokojenie 20 proc. wierzytelności Wydawców. 3. W uzgodnieniu z Grupą Negocjacyjną Wydawców, od 2 kwietnia Grupa Matras prowadzi działalność handlową we Wrocławiu pod firmą Kwadro-Tech Sp. z o.o. 4. "Holding Centrum" Sp. z o.o. odkupił do chwili obecnej 80 proc. udziałów w Kwadro-Tech Sp. z o.o. 5. Zarząd Kwadro-Tech Sp. z o.o. stanowią: Jan Sieracki - Prezes, Jarosław Walter - członek Zarządu. 6. "Holding Centrum" Sp. z o..o. podtrzymuje deklarację przejęcia przez Wydawców …
Wyświetlono 25% materiału - 153 słów. Całość materiału zawiera 614 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się