Wtorek, 30 kwietnia 2019
Media Rodzina odświeża serię dla natolatek

Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza do składania projektów okładek. Chodzi o kryminalno-romantyczną serię Nele Neuhaus dla fanek jazdy konnej “Elena”, która liczy już pięć lat. “Nadszedł czas na odświeżenie szaty graficznej cyklu i zaproszenie nowych czytelniczek do lektury dotychczasowych i nowych tomów w piękniejszym wydaniu. Masz pomysł, jak nadać serii nowe oblicze? Jak ją unowocześnić, uatrakcyjnić? Podziel się z nami swoim talentem i pomysłem na trzy pierwsze tomy wciągającej serii dla nastolatek”  zachęca poznański wydawca.

Prace należy nadsyłać do 15 maja 2019 r.

Wymogi odnośnie do składanych prac: format prac konkursowych wynosi 135×205 mm, rozdzielczość 300dpi, format jpg lub pdf.

Sposób złożenia: projekty należy wysyłać mailem na adres: redakcja@mediarodzina.pl. W tytule maila należy wpisać KONKURS ELENA, a w treści podać dane (imię, nazwisko, telefon) oraz napisać kilka słów o sobie.

Zwycięzca konkursu, którzy zaproponuje najlepszy pomysł na trzy pierwsze okładki, może liczyć na podpisanie umowy na przygotowanie okładek do pięciu tomów.

Fabuła serii: Rodzina Weilandów prowadzi ujeżdżalnię i szkołę nauki jazdy konnej, konkurując z rodziną Jungblutów. Pomiędzy rodzinami panuje głęboka nienawiść, której źródeł Elena nie zna. Dziewczyna spędza ostatnie dni jesieni, jeżdżąc na ukochanym koniu Fritzim. I zakochuje się w Timie Jungblucie, jedynym chłopaku, w którym nie wolno jej się zakochać… Zakazane uczucie, intryga kryminalna, a w tle wspaniała opowieść o miłości do koni.

Więcej tutaj: https://mediarodzina.pl/seria/elena

 

Podaj dalej
Autor: ET
Źródło: Media Rodzina