Wtorek, 10 grudnia 2002
Za kilka dni rozpoczyna się kontrowersyjna, grudniowa edycja Krajowych Targów Książki. Ars Polona mimo wielu trudności zgromadziła kilkudziesięciu wystawców, na stronach www.bookfair.pl 6 grudnia było ich 72, wg rzeczniczki Ars Polony Małgorzaty M. Potockiej do tego dnia zgłosiło się ponad 80 firm. Jest to o połowę mniej niż w trakcie chudej edycji KTK z września ub. roku. Uderza całkowity brak największych oficyn, nie ma ani jednego księgarza. Wygląda na to, że sprawdziły się słowa Janusza Foglera sprzed kilku tygodni, że impreza będzie kiermaszem średnich i małych wydawców. Na kilka dni przed jej rozpoczęciem prezes Ars Polony powiedział: - Cieszę się, że pomimo szalonej rywalizacji, jaka panuje w naszej branży, mogę wszystkich zaprosić na te targi. Zrobiliśmy naprawdę wiele, aby była to impreza udana, najprawdopodobniej nie wszystko, ale np. pozytywnym sygnałem jest to, że w trakcie trwania naszych targów - w piątek 13 grudnia - odbędzie się w Pałacu Kultury Walne Zgromadzenie członków PIK. Śmieję się, że i tak wszyscy wydawcy przybędą na Krajowe Targi Książki. Może niektórzy skłonią się na miejscu do refleksji - tak wyglądają te targi, a jak mogłyby wyglądać, gdyby wszyscy wydawcy byli obecni. Mamy zamiar pokazać, że można zrobić imprezę bez obecności największych. To ma być święto czytelników, wokół choinek, których będzie dużo w Pałacu, mamy zamiar stworzyć specjalną atmosferę, chcemy pokusić się o to, aby książka była postrzegana jako …
Wyświetlono 25% materiału - 224 słów. Całość materiału zawiera 896 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się