Wtorek, 3 września 2019

Tylko do 30 września można robić zakupy we wrocławskiej księgarnia Chmurdalia. Kameralna księgarnia dla dzieci na Grabiszynku funkcjonowała przez trzy lata. Trwa wyprzedaż asortymentu książkowego.

“Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy polubili to miejsce, spędzali tu czas i wybierali jako miejsce zakupów. To dzięki Wam księgarni udało się utrzymać działalność ponad 3 lata. Dziękuję za wspieranie, okazywanie sympatii, polecanie znajomym. Dziękuję uczniom SP 82, którzy zaglądali tu regularnie i spędzali tu czas. Dziękuję wszystkim maluchom, które ciągnęły opiekunów za rękę i traktowały księgarnię jako obowiązkowy punkt swoich spacerów. Dziękuję tym, którzy przyjeżdżali do nas specjalnie z innych rejonów miasta. Wszyscy współtworzyliście atmosferę tego miejsca” – napisała w poście pożegnalnym na Facebooku właścicielka księgarni Paulina Koksa.

“Dla mnie teraz zaczyna się nowy rozdział życia i nowe wyzwania, ale nie wykluczam, że za jakiś czas księgarnia dla dzieci znowu się pojawi, może nawet w ulepszonej formie” – zapowiada.

 

Podaj dalej
Autor: ET