Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Gratulacje dla Małgorzaty Łukasiewicz
19 stycznia, w kolejną rocznicę śmierci prof. Kazimierza Wyki, wybitnego literata związanego z Małopolską i Krakowem, wręczono po raz 34. nagrodę jego imienia. Laureatką wyróżnienia przyznawanego wspólnie przez marszałka województwa małopolskiego oraz prezydenta Krakowa została Małgorzata Łukasiewicz, krytyk literacki i tłumaczka z języka niemieckiego. Jak informuje Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, z tej okazji małopolscy samorządowcy i literaci spotkali się, aby w rocznicę śmierci prof. Kazimierza Wyki wspomnieć dorobek wybitnego humanisty oraz docenić osoby, które kontynuują jego literacką spuściznę i przekazują dalej bezinteresowną miłość do literatury. - Nasz region to miejsce, z którego wywodzi się wielu wybitnych przedstawicieli świata literatury, kultury i sztuki. Jedno jest pewne – wszyscy z nich są wyjątkowymi ambasadorami Małopolski na świecie – mówi podczas gali wręczenia nagród Grzegorz Lipiec z zarządu województwa. Małgorzata Łukasiewicz – tegoroczna laureatka nagrody im. …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 554 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się