Poniedziałek, 5 lutego 2001
Firma Księgarska Jacek Olesiejuk W BRANŻY SŁYSZY SIĘ GŁOSY, ŻE HURTOWNIA TAKA JAK JACKA OLESIEJUKA, A WIĘC OGRANICZONA DO JEDNEGO PUNKTU LOGISTYCZNEGO W POLSCE NIE MA SZANS ROZWOJU. CIĄGŁY WZROST OBROTÓW ORAZ KOLEJNE INWESTYCJE I PRZEDSIĘWZIĘCIA FIRMY NIE POTWIERDZAJĄ TYCH WRÓŻB. Jacek Olesiejuk nie zamierza tworzyĘ oddziałŰw w innych miastach Polski - centrum decyzyjno-logistyczne pozostanie w Warszawie, zaú obsługą poszczegŰlnych regionŰw zajmą się przedstawiciele regionalni rezydujący w Warszawie - obecnie tworzona jest sieĘ takich przedstawicieli. Jacek Olesiejuk pozytywnie ocenia wyniki swojej firmy w 2000 roku. W stosunku do 1999 roku firma uzyskała w 2000 roku ponad 25 proc. wzrostu, osiągając ok. 43,5 mln złotych obrotu. Na 2001 rok …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 435 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się