Wtorek, 8 listopada 2005
12. Targi Atena
Pomysł, aby na tegorocznych targach książek akademickich rozmawiać o dotacjach, wyszedł ze strony oficyny Trio. W dyskusji prowadzonej przez Piotra Dobrołęckiego udział wzięli Sławomir Górzyński (DiG), prof. Jacek Raciborski (Scholar), Aniela Topulos (WNT), Jan Kiryjow (Wydawnictwo SGGW), Bogumiła Radziwon (Trio) oraz Anna Chrzanowska (MEN). Prof. Raciborski w drukowanym przy okazji targów „Informatorze z Ateny” przedstawił kilka uwag w kwestii dotacji do podręczników akademickich. Warto je w tym miejscu przytoczyć. 1. Środki przeznaczane w budżecie państwa na te dotacje utrzymują się od kilku lat na prawie niezmienionym poziomie (ok. 9 mln zł) w sytuacji, gdy gwałtownie wzrosła liczba studentów, …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 394 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się