środa, 1 sierpnia 2001
22 czerwca w stan likwidacji postawiona została najstarsza z księgarń ORPAN-u - Księgarnia Naukowa w Pałacu Kultury i Nauki, która działała od 45 lat. We wrześniu zostanie zamknięty sam ORPAN - firma z wielkimi tradycjami, niegdyś czołowy importer i eksporter literatury naukowej. Głównym powodem likwidacji księgarni był zbyt wysoki czynsz w stosunku do systematycznie malejących od kilku lat obrotów. Zysk osiągany w tej księgarni, na przestrzeni ostatnich 3 lat, nie wystarczał nawet na płace zasadnicze zatrudnionego personelu. Obrót brutto za pierwsze półrocze 2001 roku wyniósł 246,646 zł. W I kwartale tego roku ORPAN stracił swoją ekspozyturę w Lublinie na rzecz UMCS, od którego przez …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 419 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się