Poniedziałek, 6 stycznia 2003
Ars Polona S.A. pod koniec grudnia ubiegłego roku rozesłała ofertę zachęcającą do udziału w tegorocznych 48. Międzynarodowych Targach Książki. W ofercie zwraca uwagę skrócenie czasu trwania targów, które będą trwały od czwartku do niedzieli. Czas dla profesjonalistów czyli bez publiczności zarezerwowano w czwartek - przez cały dzień od 10.00 do 18.00 - i w piątek do godz. 14.00. Publiczność będzie mogła odwiedzać targi od 14.00 do 19.00 w piątek i przez całą sobotę (10.00-19.00) oraz niedzielę (10.00-17.00). W "Warunkach uczestnictwa" podano, że wystawcami są: firmy wydawnicze, księgarskie i poligraficzne oraz wydawnictwa multimedialne, nutowe i fonograficzne. Oznacza to, że w tegorocznych targach nie powinni się znaleźć sprzedawcy reprodukcji …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 431 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się