Czwartek, 2 lutego 2023
HarperCollins zaprasza na spotkanie z autorem

Hanna – zwolenniczka wyzwolonego seksu – zdradza sekrety swojego życia. Fascynująca opowieść o Polakach, którzy nie boją się realizować swych najskrytszych fantazji erotycznych

25 stycznia nakładem wydawnictwa HarperCollins ukażą się „Więzy” – wychodząca poza ramy gatunku powieść erotyczna Marcina Michała Wysockiego. Fabułę charakteryzuje rozbudowana warstwa obyczajowa, w której pierwszoosobowa narratorka, Hanna, wprowadza czytelnika w daleki konserwatywnemu podejściu świat osób odważnie poszukujących nowych doznań i spełnienia w sferze erotycznej. Jej opowieść inspirowana jest rzeczywistymi doświadczeniami odrzucających konwenanse polskich swingersów.

O KSIĄŻCE:

„Długo nie byłam pewna, czy Tomek udźwignie temat. Czy będzie gotów na ekstremalny rajd. Skok na główkę ze świata imaginacji w zupełnie nieznane rejony rzeczywistości. Jednak wkręcaliśmy się w tę fantazję tygodniami. Wplątała się już w nasz werbalno-seksualny rytuał. Stała się jego nieodłącznym elementem. Któregoś wieczoru zdecydowałam się powtórzyć, że jestem gotowa na urzeczywistnienie swojego pragnienia”.

W tym eleganckim erotyku 44-letnia Hanna relacjonuje pikantną historię swojego życia seksualnego.

Tło i oś wydarzeń stanowi szeroko rozumiana rodzina – ta formalna, z którą łączą bohaterkę więzy krwi, oraz ta przybrana, składająca się z ludzi z zewnątrz, którą wraz z mężem Tomaszem nazywają „jedną wielką rodziną”. Z tą zamkniętą społecznością budują i utrzymują relacje oparte na specyficznych zainteresowaniach.

Frywolne, miejscami wręcz bezwstydne opowieści Hanny nie przysłaniają jednak obrazu współczesnej rodziny – z jej wzlotami i upadkami, radościami i problemami.

Kiedy skończysz, daj do przeczytania swojej drugiej połowie!

Książce patronują: lubimyczytac.pl, Wirtualna Polska

 

***

Wysocki opowiada o tym, jak kreujemy sobie ograniczenia, które z różnych powodów dają nam złudne poczucie kontroli związku, i jednocześnie snuje opowieść o kobiecie pragnącej być nie tylko panią swego ciała, lecz również żoną obdarowującą ukochanego mężczyznę ciałem, w którym odnajdzie on każdy rodzaj intymnego spełnienia.
Jarosław Czechowicz, „Krytycznym okiem”

***

 O AUTORZE

MARCIN MICHAŁ WYSOCKI jest autorem powieści z gatunku literatury faktu o charakterze  historycznym i biograficznym oraz opowiadań. Przez lata był związany z teatrem, tworzył także muzykę do programów telewizyjnych i pracował jako spiker radiowy.

„Więzy” to jego drugi erotyk. Podobnie jak większość poprzednich publikacji, również ta opiera się na oryginalnych wydarzeniach, a prawdziwość postaci stanowi jej duży atut. Niewątpliwie właśnie w tej autentyczności tkwi siła twórczości Wysockiego i sedno jego sukcesów.

SPOTKANIE AUTORSKIE W WARSZAWIE

W sobotę 4 lutego zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie autorskie z okazji premiery „Więzów”. Odbędzie się ono w Warszawie, w Elektrze przy ulicy Dobrej 31. Start o godzinie 18:00. Na spotkanie zapraszają również organizatorzy – Marcin Michał Wysocki oraz Elektra Art Cafe. Gościem spotkania będzie psycholożka Kamilla Karłowicz, a umili je duet muzyczny Ida Trzcińska /śpiew/ i Krzysiek Cybulski /gitara.

Premiera: 25 stycznia 2023
Tytuł: Więzy

Autor: Marcin Michał Wysocki
Gatunek:
powieść erotyczna
ISBN:
978-83-276-9365-5
Format:
145×215, oprawa miękka
L. stron:
288
Cena:
39,99 zł

 

O WYDAWNICTWIE:

HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 17 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności.

HarperCollins Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34A
02-672 Warszawa

 

Więcej informacji na
www.harpercollins.pl

https://www.facebook.com/HarperCollinsPolska
https://www.instagram.com/harpercollinspolska/

 

materiał promocyjny
Podaj dalej
Autor: HarperCollins Polska