Czwartek, 28 marca 2024

Wydawnictwo SQN  zostało finalistą SPORTBIZ Awards 24 za „szerzenie idei czytelnictwa w grupie fanów sportu”.

„To ukoronowanie blisko 15-letniej działalności na rynku książek sportowych” – podkreśla wydawnictwo.

Krakowska oficyna stanie w swojej kategorii (CSR w Sporcie) w szranki z programem firmy DPD “Polska dla rozwoju kolarstwa” i Polska Agencja Antydopingowa POLADA “Biegam z czystą przyjemnością”.

Łącznie spośród ponad 200 nominowanych wybrano 36 podmiotów, które zostały finalistami konkursu. Zwycięzców we wszystkich 12 kategoriach poznamy 10 kwietnia podczas XX Gali SPORTBIZ Awards 24.

SPORTBIZ Awards 2024 to tylko jeden z elementów organizowanego przez SPORTBIZ Summit, międzynarodowego wydarzenia, które obfituje w liczne wystąpienia ekspertów i uznanych osobistości z zakresu biznesu i sportu, warsztaty tematyczne oraz spotkania networkingowe uczestników z prelegentami, zagranicznymi gośćmi oraz partnerami.

Wydawnictwo Sine Qua Non powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała i wciąż przyświeca założycielom (Przemkowi Romańskiemu, Łukaszowi Kuśnierzowi i Michałowi Rędziakowi), było wydawanie książek „z pasją”.  Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa, można znaleźć między innymi biografie sportowe oraz muzyczne, komiksy i powieści.

 

Podaj dalej
Autor: ET