Poniedziałek, 21 listopada 2022

Zestaw książek „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham przez cały rok” otrzymał wyróżnienie w kategorii „Książki dla dzieci w wieku 0-6 lat” w Konkursie BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK – JESIEŃ 2022 organizowanym przez pismo „Rynek zabawek”.

„Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham przez cały rok” to niezwykła kolekcja czterech uroczych, pięknie ilustrowanych opowieści pełnych ciepła i poczucia bliskości w eleganckim, prezentowym etui wydana nakładem HarperKids.

Historie o Dużym i Małym Brązowym Zającu wzruszają małych i dużych czytelników od lat.

Idealny zestaw, by wyrazić swoje ciepłe uczucia do małego człowieka.

https://harpercollins.pl/pl/parameters/nawet-nie-wiesz-818.html

W pudełku znajdują się wydane wcześniej osobno książki bestsellerowych autorów Sama McBratneya i Anity Jeram:

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest wiosna,

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest lato,

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest jesień,

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest zima.

Gdy wiosną wszystko dookoła rośnie i zmienia się z dnia na dzień, w głowie Małego Brązowego Zajączka kiełkują ważne pytania. Czy on też się zmieni? A jeśli tak, to na czym ta zmiana będzie polegała? Latem Zajączek nie może się nacieszyć słońcem i wszechobecnymi kolorami, choć tylko jeden z nich to jego ulubiony. Jesienią nasz bohater uwielbia harcować wśród podmuchów wiatru, a zimą bawić się na śniegu z przyjaciółmi!

Te zabawne i ujmujące opowieści, do których można wracać bez końca, zachwycą nie tylko fanów serii Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham.

Podaj dalej
Autor: HarperCollins Polska