Poniedziałek, 30 listopada 2015
Historia Polski w międzynarodowej perspektywie
Międzynarodowe Centrum Kultury informuje o konferencji zatytułowanej "Historia Polski w międzynarodowej perspektywie", jaka odbędzie się 3 i 4 grudnia w siedzibie MCK przy Rynku Głównym 25 w Krakowie. Konferencja organizowana wspólnie przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz Międzynarodowe Centrum Kultury skupi się na najważniejszych wątkach postrzegania i promocji historii Polski - wybranych z punktu widzenia strategicznych priorytetów na najbliższe lata (np. 100-lecie odzyskania niepodległości), uwzgledniających zainteresowania zagranicznych badaczy. Spotkanie zostało podzielone na dwie części: otwartą dla publiczności oraz zamkniętą, w której udział wezmą wyłącznie zaproszeni specjaliści. W inauguracji konferencji w czwartek 3 grudnia o godz. 17. udział wezmą przedstawiciele MSZ, władz lokalnych i środowiska naukowego, …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 422 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się