Wtorek, 8 czerwca 2004
Informator Prawno-Gospodarczy Lex Źródło wiedzy o konkurencji Wydawnictwo Lex z Sopotu, należące do grupy Polskich Wydawnictw Profesjonalnych, opublikowało bardzo przydatną bazę danych zawierającą pełne wersje poszczególnych numerów monitorów: "Monitora Sądowego i Gospodarczego", "Monitora Polskiego B" oraz "Monitora Spółdzielczego B" - począwszy od rocznika 2001. Program jest aktualizowany raz w miesiącu w formie subskrypcji - użytkownik pocztą otrzymuje płytę CD, możne także korzystać z aktualizowanej raz na tydzień opcji on-line (co jest zresztą formą najszybszą i najwygodniejszą dla klientów, którzy mają stałe łącza internetowe). Dla porządku przypomnijmy, że "Monitor Polski B" zawiera m.in. pełne sprawozdania finansowe firm. W bazie mamy sprawozdania wraz z opiniami audytora i wyjaśnieniami zarządu - przedstawione w formie plików PDF, w układzie identycznym jak w monitorze. Rocznie ukazuje się ok. 1000 numerów "Monitora Polskiego B". Z kolei w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym" można znaleźć wpisy do rejestru handlowego, ogłoszenia wymagane przez Ksh …
Wyświetlono 25% materiału - 145 słów. Całość materiału zawiera 580 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki