Wtorek, 7 lutego 2023
Premiera powieści o teoriach spiskowych na temat największej tajemnicy Kościoła

W tym tygodniu premierę mają „Demony Oksytanii” Tomasza Serzysko, sensacyjna powieść pełna zagadek i odniesień do historii, w której czytelnik z zapartym tchem będzie próbować odkryć jedną z największych tajemnic Kościoła.

Tajemne znaki, zagadkowe morderstwa i stowarzyszenie, które nie cofnie się przed niczym…

Południowa Francja. Niewielkim miasteczkiem Rennes-le-Château wstrząsają wieści o brutalnych zabójstwach księży kościoła Świętej Marii Magdaleny. Kiedy zaniepokojony proboszcz parafii prosi o pomoc miejscowych policjantów, ci pozostają obojętni i bagatelizują problem.

W tym samym czasie Oliver Monroe, profesor archeologii na jednej z amerykańskich uczelni, odbiera od swojej przyjaciółki Kate Evans tajemniczy telefon z prośbą o pomoc i niezwłoczne udanie się do Francji. Wskazówki, jakie od niej dostaje, kierują go na trop makabrycznych mordów. Zagadki nie da się jednak rozwiązać bez powrotu do tego, co działo się w Rennes-le-Château za probostwa François Bérengera Saunière’a. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w trakcie której Oliver będzie musiał nie tylko rozszyfrować mnóstwo znaków, lecz także uwolnić porwaną Kate i odnaleźć zabójcę księży. Finału tej historii nie sposób przewidzieć.

Znasz „Kod Leonarda da Vinci”? Myślisz, że wiesz już wszystko?

Tomasz Serzysko w najnowszej książce zaprasza Czytelników do zmierzenia się z sensacją najwyższej próby z odniesieniami do historii, opowieści niesamowitych i teorii spiskowych na temat największej tajemnicy Kościoła.

Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 432 strony, cena okładkowa: 46,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

 

 

materiał promocyjny
Autor: Wydawnictwo Lira