środa, 10 maja 2023
Wsród speakerów Natalie Portman i Nassim Nicholas Taleb

Już dziś w środę 10 maja w Poznaniu startuje Impact’23. To jedno z najważniejszych wydarzeń społeczno-gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej.

W w stolicy Wielkopolski będą toczyć się dyskusje o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce.

Dwa intensywne dni i osiem scen wypełnią dyskusje, wykłady i warsztaty, konkursy dla startupów oraz spotkania biznesowe. Łącznie 200 wystąpień i dyskusji, ponad 600 speakerów z różnych zakątków kraju i świata.

Wśród gości Natalie Portman, aktorka, scenarzystka, reżyserka, matka i feministka, ekolożka, walcząca o równouprawnienie w świecie filmów i poprawę warunków klimatycznych na świecie. Laureatka Oscara za główną rolę w filmie „Czarny łabędź” i drugoplanową w „Bliżej”, księżniczka Amidala z „Gwiezdnych Wojen” i Matylda z „Leona Zawodowca”. Aktywistka i weganka, a także autorka książki dla dzieci.

Przeczytaj: Ukazały się właśnie „Bajki” Natalie Portman

Zaproszenie na Impact’23 przyjął także Nassim Nicholas Taleb. Autor wielotomowej eseistyki „Incerto” („Czarny łabędź”, „Zwiedzeni przez przypadek”, „Antykruchość”, „Na własne ryzyko”). Specjalistyczna wiedza z dziedziny matematyki, fizyki, medycyny, ekonomii i spraw międzynarodowych, jest dla naukowca bazą do rozważań filozoficznych i etycznych. Nassim Nicholas Taleb zajmuje się analizą ryzyka i wszystkiego, co wprowadza chaos, zamieszanie i niepewność w świecie.

Przeczytaj: Autor bestsellerowego „Czarnego łabędzia” na Impact’23

W Poznań Congress Centre pojawi się również Michał Rusinek, prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej.

Pełna agenda Impact’23 dostępna jest tutaj.

Podaj dalej
Autor: W