Piątek, 12 października 2018
Wkrótce zadebiutują Tajfuny
Pod koniec października na rynku książki zadebiutują Tajfuny - wydawnictwo, księgarnia i serwis internetowy w jednym. Za pomysłem stoi Karolina Bednarz, reporterka, absolwentka wydziału japonistyki na Uniwersytecie Oksfordzkim, autorka bloga W krainie tajfunów, gdzie pisze głównie o Azji Wschodniej, autorka książki "Kwiaty w pudełku" (Czarne), za którą otrzymała nominację do tegorocznej Nagrody im. Beaty Pawlak. Jak czytamy na profilu na Facebooku, Tajfuny to "miejsce, w którym będziemy dzielić się naszą pasją do kultury wschodnioazjatyckiej, zwłaszcza literatury pięknej. W naszym zespole są zarówno …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 325 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki