Piątek, 31 marca 2023
Podcast w aplikacji Audioteki

Dostępny jest już pierwszy odcinek podcastu „PigOut i Chmielarz gadają o książkach”, w którym autor bestsellerowych kryminałów oraz znany bloger rozmawiają o nowościach, rynkowych bestsellerach i audiobookach, których słuchają na co dzień.

W pierwszym odcinku, dostępnym bezpłatnie w aplikacji Audioteki, Chmielarz i PigOut rozmawiają m.in. o superprodukcji Stacja arktyczna Zebra oraz o tym, czy lepiej jej słuchać, czy może warto też sięgnąć po książkowe wydanie. Autorzy podcastu sporo miejsca poświęcają również audiobookowi Wampir. Jak rodzi się zło, Magdy Omilianowicz, a ich dyskusja przeradza się w intrygującą i zaskakującą wymianę myśli na temat najlepszych polskich lektorów i Wodnika, Jędrzeja Pasierskiego.

Pierwszy odcinek jest dostępny TUTAJ.

– Jestem przekonany o tym, że każdy użytkownik audiobooków ma w życiu takie momenty, w których nie wie, co właściwie wybrać. Przegląda katalog Audioteki i zastanawia się, czego tak naprawdę powinien posłuchać. Dlatego pojawiamy się my, dwaj faceci pod czterdziestkę, i podpowiadamy, po co warto sięgnąć, a od czego trzymać się z daleka – komentuje Wojciech Chmielarz, współautor podcastu.

W kolejnych odcinkach Chmielarz i PigOut, podzielą się swoimi niecodziennymi przemyśleniami oraz przykują uwagę erudycją i dystansem do siebie. Opowiedzą m.in. o swoich ulubionych audiobookach, jednym z hitów polskiego rynku wydawniczego ostatniego roku i trzymającym w napięciu debiucie kryminalnym, na który warto zwrócić uwagę.

Więcej o podcaście, którego partnerem jest portal LubimyCzytac.pl – [TUTAJ]. Nowe odcinki będą pojawiać się co drugi czwartek w aplikacji Audioteki i od dnia premiery aż do niedzieli będą dostępne bezpłatnie, potem w ramach usługi Audioteka Klub.

Podaj dalej
Autor: Audioteka