Czwartek, 8 lutego 2024
Można jeszcze nadsyłać zgłoszenia

XXIX Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 11 do 14 kwietnia, czyli w drugim tygodniu po świętach Wielkiejnocy, tradycyjnie w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim.

Do 10 marca można nadsyłać zgłoszenia udziału w Targach.  Formularze do pobrania dostępne są na stronie: https://swk.pl/targi-w-warszawie/pliki-do-pobrania/

Wchodzące w skład programu towarzyszącego spotkania autorskie, promocje książek, dyskusje panelowe oraz wystawy odbędą się w salach Zamku Królewskiego, a także namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego. Organizator – Stowarzyszenie Wydawców Katolickich – zachęca do nadsyłania propozycji spotkań, prezentacji czy debat.

Jednym z kluczowych elementów targowych wydarzeń będzie finał Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks. Wręczenie Nagrody za rok 2023 będzie miało miejsce podczas uroczystej gali i koncertu 13 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (Warszawa, ul. Długa 13/15). W tym samym czasie uhonorowani zostaną również laureaci Nagrody Mały Feniks, która skierowana jest do instytucji i osób promujących wartościowe książki. Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń.

 

Podaj dalej
Autor: ET