Sobota, 1 września 2001
ŻAK - TRZECI ROK NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO Od 1999 roku, kiedy to w pierwszym roku reformy oświaty Wydawnictwo Edukacyjne Żak wprowadziło na rynek pierwsze tytuły z cyklu podręczników do nauczania zintegrowanego "Z Ekoludkiem w szkole", coraz więcej polskich dzieci i nauczycieli korzysta z tych książek. W tym roku szkolnym po raz pierwszy z książek z Ekoludkiem będą uczyć się trzecioklasiści. Trudno się dziwić, że Ekoludek podbił serca najmłodszych uczniów i zdobył zaufanie pedagogów, gdyż książki z tym zielonym człowieczkiem - przyjacielem przyrody zwracają uwagę czytelnym układem graficznym i metodologicznym, a nauczycieli dodatkowo zachęca przemyślana obudowa: program nauczania, scenariusze zajęć całodniowych, sprawdziany dla ucznia, kasety audio, wreszcie zebrane w oddzielnych tomach dla poszczególnych klas propozycje inscenizacji i zabaw ruchowych. Wydawca i autorki …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 482 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się