Piątek, 1 czerwca 2001
NAJLEPSZE POLSKIE KSIĘGARNIE: AKCENT Pod koniec kwietnia podczas obchodów Światowego Dnia Książki Andrzej Kalinowski, współwłaściciel białostockiej księgarni Akcent, założył smoking i cylinder. Prowadzona przez niego i jego wspólników wciąż organizuje akcje promujące czytelnictwo, tak jakby ta kulturotwórcza placówka krzyczała: "Kup pan książkę!" Te i inne działania marketingowe wpływają bezpośrednio na wynik finansowy przedsiębiorstwa - corocznie księgarnia osiąga około 2,5 mln obrotu. Księgarnia Akcent powstała w 1990 roku w lokalu o powierzchni blisko 140 m kw. przejętym od Domu Książki. Właścicielami placówki są: Marek Butwiłowski, Andrzej Kalinowski i Adam Samsonowicz działający jako spółka cywilna "Kontrakt" i poza księgarnią prowadzący również galerię sztuki. …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 404 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się