Wtorek, 4 lutego 2003
Piękne - ponieważ zakładają, że w czwartym roku działalności OSDW Azymut nie przyniesie straty i życiowe - bo nie zakładają wzrostu obrotów. Tak można streścić słowa prezesa PWN - Ryszard Knauffa i członka zarządu tej firmy - Andrzeja Nadolskiego, wygłoszone w obecności ponad 60 osób. Jak zwykle przy okazji ważnych spotkań słuchaczami byli licznie zgromadzeni szefowie dużych firm. Ryszard Knauff mówił m.in., że obecny zarząd PWN "bardzo dokładnie rozpoznał sytuację" i określił "jasno i czytelnie" dalszą strategię. Prezes PWN często używał angielskojęzycznych zwrotów. Zwykle nową strategię określał tak: "what you see, that you get". Andrzej Nadolski mówił o rozwiązaniach technicznych. Z wystąpień wynikało, że strategia jest taka: PWN nie dołoży więcej do OSDW Azymut, ale też nie zlikwiduje tej spółki. Nie są to w najmniejszym stopniu nowe koncepcje czy deklaracje. Spotkanie charakteryzował jeden istotny i nieznany wcześniej wydawcom "szczegół". Za stołem zamiast Wojciecha Krasuskiego siedziała Barbara Jóźwiak. Została przestawiona jako osoba, która z ramienia PWN będzie powoli przejmować sprawy OSDW Azymut. Co prawda nie powiedziała niemal nic (a tylko tyle, że jest jeszcze za wcześnie, by cokolwiek powiedzieć), ale sama jej obecność oraz nieobecność Wojciecha Krasuskiego podziałała na część wydawców relaksująco. *** Prezes PWN mówił m.in., że w odniesieniu do Azymutu nastąpi koncentracja na Grupie PWN. W kilkuminutowym wystąpieniu uderzały słowa: "Nie jesteśmy w stanie sami finansować …
Wyświetlono 25% materiału - 217 słów. Całość materiału zawiera 869 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się