Poniedziałek, 22 stycznia 2001
Nowa Era 2000 ROK WYDAWNICTWO NOWA ERA ZAKOŃCZYŁO WZROSTEM SPRZEDAŻY O 50 PROC. - DO 33,4 MLN ZŁOTYCH. WARSZAWSKI EDYTOR OPUBLIKOWAŁ AŻ 120 TYTUŁÓW, W TYM 70 NOWYCH. ŁĄCZNY NAKŁAD WYNIÓSŁ 5,1 MLN EGZEMPLARZY. Nowa Era jest najszybciej rozwijającym się wydawnictwem edukacyjnym. Liczba osób zatrudnionych wzrosła w ciągu roku (porównanie stycznia 2000 do stycznia 2001) z 32 do 70 osób. W ubiegłym roku powstała jedna nowa seria podręczników - do nauczania zintegrowanego w klasach 1-3. Nie odniosła sukcesu (sprzedano ok. 18.000 egz., a planowano 50.000), wydawca wciąż jednak chce inwestować w te tytuły. - Dalej wierzymy w sukces naszego nauczania zintegrowanego. Podręczniki podobają się nauczycielom, zabrakło nam jednak doświadczenia w ich promocji. Dotąd nie wydawaliśmy książek dla klas 1-3 - mówi Tomasz Gigol, szef działu marketingu. Na rok szkolny 2001/02 przygotowywanych jest szereg nowych podręczników - ogółem planowanych jest aż 150 zupełnie …
Wyświetlono 25% materiału - 142 słów. Całość materiału zawiera 568 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się