Czwartek, 4 stycznia 2018
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaHurtownia
StanowiskoMagazynier/Pracownik produkcji
MiejsceŁódź
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieŚrednie
E-mailzbigniew@artglob.pl

Lider Serwis, jest wiodącym dystrybutorem wydawcą i sprzedawcą wydawnictw kartograficznych, turystycznych i podróżniczych.

Naszą misją jest zapewnienie odbiorcom w Polsce stałego dostępu do polskich i importowanych przewodników, map i globusów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Magazynier/Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

·         Obsługa zamówień

·         kompletacja i wysyłka zamówień

·         prace introligatorskie

·         obsługa procesów druku i oprawy

Wymagania:

·         Nastawienie na dokładność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

·         Wysoko rozwinięte zdolności manualne

·         Mile widziane wykształcenie techniczne

·         Sumienność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

·         Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie stałe + premie

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawym obszarze

·         Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

·         Elastyczne godziny pracy

CV prosimy przesyłać na adres Zbigniew@artglob.pl