Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 615 (7/2024)
Kiedy 15 lat temu postanowiłam założyć wydawnictwo Kirin, noszące nazwę mitycznego stworzenia przynoszącego ludziom szczęście, Japonia była dla polskich czytelników bardzo odległym archipelagiem. Na rynku można było zdobyć stare wydania klasycznych japońskich autorów, jak Kawabata czy Tanizaki, a także niekiedy graniczące z fantastyką relacje autorów, którzy zawitali do tego kraju, lecz rzetelnych źródeł i współczesnych powieści było jak na lekarstwo. Zaczęliśmy tak naprawdę nie od książek, a od magazynu. Kwartalnik „Torii” pierwotnie powstał pod auspicjami innego wydawnictwa, Diamond Books, które jednak nie było zainteresowane wypuszczeniem go na szerokie wody – ograniczało się do sprzedaży internetowej i okazjonalnej. Czułam jednak, że to za mało, dlatego poprosiłam o możliwość poprowadzenia tego projektu dalej na własną rękę. Stąd też „Torii”, które ukazuje się do dzisiaj i można je znaleźć w salonach Empiku, jest tak naprawdę o rok starsze od swojego aktualnego wydawcy. Początki naszego wydawnictwa nie były łatwe. Pierwotnie mieliśmy …
Wyświetlono 25% materiału - 147 słów. Całość materiału zawiera 590 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się