Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo prasowe
StanowiskoRedaktor / sekretarz redakcji
MiejsceWarszawa-Żoliborz
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieWyższe
AdresGen. Zajączka 9A lok. C1
Telefon228323611
E-mailsukurs.praca@gmail.com

Wydawnictwo Agencja Sukurs od 28 lat z powodzeniem wydaje czasopisma edukacyjne.

Jesteśmy firmą rodzinną. W biurze na stałe pracuje 5 osób, reszta zdalnie. Bardzo rzadko zmieniają się u nas pracownicy.

Stacjonujemy w miłej okolicy na Żoliborzu. Dzięki znajomości tematu i dobrym pomysłom omijają nas problemy branży wydawniczej. Obecnie planujemy rozwój serwisów internetowych.

Sekretarz redakcji / redaktor merytoryczny

Zadania:

  • Koordynowanie prac redakcji i procesu wydawniczego czasopism.
  • Prowadzenie naszego najważniejszego miesięcznika dla nauczycieli (ocena, redakcja i korekta tekstów, pozyskiwanie artykułów, kontakt z autorami, wskazywanie tematów).
  • Nadzorowanie redaktorów czasopism pracujących zdalnie.
  • Współtworzenie treści na strony internetowe.

Szukamy osoby:

  • Doświadczonej w redakcji i korekcie tekstów.
  • Bardzo dobrze znającej zasady języka polskiego.
  • Znającej specyfikę publikacji prasy i pracy wydawnictwa (szpigiel, kwestie techniczne itd.).
  • Dobrze posługującej się pakietem MS Office (mile widziany też InDesign), rozumiejącej wymagania internetu.
  • Spokojnej, stabilnej, która nie szuka uroków korporacji, wyjazdów integracyjnych itp.
  • Zdecydowanej na pewną pracę na lata.
  • Skrupulatnej, systematycznej, która sama potrafi się motywować i organizować.

Co oferujemy?

  • Długie, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym lub zleceniu (do ustalenia).
  • Realny, codzienny wpływ na sytuację firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju, samodzielność.
  • Atrakcyjne zarobki, stabilność finansową firmy.
  • Brak pracy po godzinach.
  • Spokój ducha, brak sztywnych norm.
  • Życzliwe podejście, partnerskie relacje.

Bardzo prosimy o przesłanie CV: sukurs.praca@gmail.com